• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот Везени Шкотска Знаме Печ Тактички Лепенки 3D Борба против Значка знаме печ црвена линија со Облека Налепници Фармерки
zoom_in

Бесплатен Превозот Везени Шкотска Знаме Печ Тактички Лепенки 3D Борба против Значка знаме печ црвена линија

DEN 204.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Дали сте досадни со јакни, фармерки, панталони, капи, торби итн, купи форма на пазар?
Секогаш ист, недостаток на личноста?
Сега 's време да го направи тоа specail....
Нашите закрпи се најдобар избор, Види?
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Големина:
80*50mm
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
AtSKnSK
Број На Модел На:
BK60016
Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
8cm*5cm
orgin :
Кина
Функција:
рачно изработени
Делокруг на примена:
Облека, облека, дом на текстил
дизајн:
Знамето на Шкотска

Најдобри понуди..