• Намалена цена
  • Неодамнешно
Јас СУМ Шеф Забава Смешно Појас Тока
zoom_in

Јас СУМ Шеф Забава Смешно Појас Тока

DEN 305.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен

Јас СУМ Шеф Забава Смешно Појас Тока

Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
појас тока
Обликот:
овална
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
моден силна
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси

Најдобри понуди..