• Намалена цена
  • Неодамнешно
80*50mm грчкото Знаме Везени Значка Закрпи Воена Тактичка Облека Значки Земји кука Поддршка Значка бесплатен превозот
zoom_in

80*50mm грчкото Знаме Везени Значка Закрпи Воена Тактичка Облека Значки Земји кука Поддршка Значка бесплатен

DEN 204.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Дали сте досадни со јакни, фармерки, панталони, капи, торби итн, купи форма на пазар?
Секогаш ист, недостаток на личноста?
Сега 's време да го направи тоа specail....
Нашите закрпи се најдобар избор, Види?
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
80*50mm
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
BK60018
Бренд Име:
AtSKnSK
Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
8cm*5cm
orgin :
Кина
Функција:
рачно изработени
Делокруг на примена:
Облека, облека, дом на текстил
дизајн:
знамето на грчката

Најдобри понуди..