• Неодамнешно
90pc/многу 35-40 Apple Зелена Дама Amherst Pheasant Опашка Пердуви pheasant пердуви за карневалот партија костими cosplay декорација
zoom_in

90pc/многу 35-40 Apple Зелена Дама Amherst Pheasant Опашка Пердуви pheasant пердуви за карневалот партија костими

DEN 22411.20

Количина на стоки
check Тековен

Големина : 90-100cm (35-40 инчи)
Боја : Apple Зелена
Количина : 90pcs
Превозот :
1.Бесплатен превозот за да одберете земји.
2.Сите од нашите линкови се 9.9 бесплатен превозот, тоа е објавено од кина пост воздух парцела, тоа ќе трае околу 15-60 дена за превозот, за некои други земјата, тоа може да трае околу 15-90 дена за превозот, ако се ум за тоа, ве молиме изберете ЕМС за превозот, EMS трае околу 5-26 дена за испорака.
3, Сите линкови $9.9, ако вашите нарачки' вкупниот износ се повисоки од 120 ние ќе брод од страна на EMS Бесплатен превозот за вас.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка .
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако не сте задоволни со нашата објект, pls ни остави активни повратни информации. Pls ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на netural повратни информации.ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Материјал:
Pheasant Пердув
Број На Модел На:
90-100cm
Шема:
Обоена
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..