• Намалена цена
  • Неодамнешно
Извезена Знаме Закрпи Војска Значка Печ 3D Тактички Воен Закрпи Demark дански знаме везови закрпи за облека
zoom_in

Извезена Знаме Закрпи Војска Значка Печ 3D Тактички Воен Закрпи Demark дански знаме везови закрпи за облека

DEN 204.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Дали сте досадни со јакни, фармерки, панталони, капи, торби итн, купи форма на пазар?
Секогаш ист, недостаток на личноста?
Сега 's време да го направи тоа specail....
Нашите закрпи се најдобар избор, Види?
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Големина:
80*50mm
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
BK60012
Бренд Име:
AtSKnSK
Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
8cm*5cm
orgin :
Кина
Функција:
рачно изработени
Делокруг на примена:
Облека, облека, дом на текстил
дизајн:
Знаме за Demark

Најдобри понуди..