• Намалена цена
  • Неодамнешно
(10 јарди/многу) 2 (50mm) вино боја organza панделки трговија на големо подарок завиткување Божиќ декорација панделки D048
zoom_in

(10 јарди/многу) 2 (50mm) вино боја organza панделки трговија на големо подарок завиткување Божиќ декорација

DEN 86.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Име : organza лента Ширина : 2"(48mm-50mm) Должина : 10 јарди/многу Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорација,итн

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
2
Број На Модел На:
122706
Материјал:
100% Најлон
Бренд Име:
suoja
Ткаенина Тип:
Voile
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице

Најдобри понуди..