• Неодамнешно
50pcs ( 16 Инчи ) 40cm Црвено вино Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Канализација Занает Crafter е &FGDQRS #3 Затворени Крајот
zoom_in

50pcs ( 16 Инчи ) 40cm Црвено вино Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Канализација Занает Crafter

DEN 671.52

Количина на стоки
check Тековен


· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.
Политика На Враќање
·Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!.
· Ние може да се испрати на предмети во 2-6 работни дена од приемот расчисти исплата.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Количина : 50pcs Боја : Црвено вино
3. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим украсување итн. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Нето должина на патент заби : 40 cm ( 16 инчи )( прибл. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.

Големина:
40cm
Бренд Име:
WKXFJJWZC
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Број На Модел На:
3#
Тип На Производ:
Патентите

Најдобри понуди..