• Неодамнешно
50pcs ( 18 Инчи ) 45см Портокал Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Канализација Занает Crafter е &FGDQRS #3 Затворени Крајот
zoom_in

50pcs ( 18 Инчи ) 45см Портокал Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Канализација Занает Crafter е &FGDQRS

DEN 719.52

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
· Ние може да се испрати на предмети во 2-6 работни дена од приемот расчисти исплата.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Количина : 50pcs Боја : портокалова
3. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Нето должина на патент заби : 45см ( 18 инчи )( прибл.

Големина:
45cm
Бренд Име:
WKXFJJWZC
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Број На Модел На:
3#
Тип На Производ:
Патентите

Најдобри понуди..