• Неодамнешно
MH05 за SIRUBA C007 siruba машина за шиење
zoom_in

MH05 за SIRUBA C007 siruba машина за шиење

DEN 4.80

Количина на стоки
check Тековен


Состојба:
Нови
Се Хранат Механизам:
иглата се хранат
Механички Конфигурација:
Пост-Кревет
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Overlock Бод
Бренд Име:
фу чао

Најдобри понуди..