• Неодамнешно
Моден 10pc 30мм Круг зачудувачки јасна Кристал Токи Поканети да Свадбата Rbbon Rlider,DIY декорација сјајна Ремени тока
zoom_in

Моден 10pc 30мм Круг зачудувачки јасна Кристал Токи Поканети да Свадбата Rbbon Rlider,DIY декорација сјајна

DEN 314.88

Количина на стоки
check Тековен

Се враќа & Гаранција Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Вие сте добредојдени за да прашуваат за трговија на големо цена. (3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Тока Тип:
Прстени
Функција:
сјајна
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
G257
Големина:
30мм
боја:
Сребро.

Најдобри понуди..