• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот 1 Метар Големина 16mm Цвет Занает ABS Половина Круг Flatback Имитација Бисер Монистра Синџир За DIY Декорација
zoom_in

Бесплатен Превозот 1 Метар Големина 16mm Цвет Занает ABS Половина Круг Flatback Имитација Бисер Монистра Синџир

DEN 101.00 119.04

Количина на стоки
check Тековен

4 mm или 1mm = 0. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.0393 инчен
Боја :
Количина :
Ќе добиете 1m на овој објект во листата цена,
Дел Бр. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Материјал :
Бисер
Големина на :
Прибл : 16mm
конверзија : 1 инч = 25. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Тип На Производ:
Монистра
Бренд Име:
wuguo
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
s004
Материјал:
Пластични
Големина:
10mm
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Количина:
1 М

Најдобри понуди..