• Намалена цена
  • Неодамнешно
5000 Стакло Семе Мониста 2mm Сребрена Фолија наредени Сив + Складирање Кутија
zoom_in

5000 Стакло Семе Мониста 2mm Сребрена Фолија наредени Сив + Складирање Кутија

DEN 198.00 225.12

Количина на стоки
check Тековен


5000 Стакло Семе Мониста 2mm Сребрена Фолија наредени Сив + Складирање Кутија
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : SB06-6
КОЛИЧИНА за овој оглас : 5000 компјутери (околу 70-75gram)
Состојба : Нова
Боја : сива
Облик : во тркалезна форма, но големината може да се разликува малку;
Големина : прибл. 2.2 mm-2,5 mm во дијаметар, 1.8 мм-2mm во дебелина, дупка големина 0.5-0.6 mm
Материјал : стакло
Прибл. Должина на 15 монистра Поставени во raw : 25мм-26mm
Оваа ставка вклучува Семе Мониста и Складирање Пластична Кутија.
Кутија Големина е 70mm X50mm X30mm
Прибл. Должина на 15 монистра Поставени во raw : 25мм-26mm

Техника:
Полиран
Материјал:
Стакло
Тип На Производ:
Монистра

Најдобри понуди..