• Намалена цена
  • Неодамнешно
WBNWLS 100pcs/многу темна боја на дрво за шиење облека копчиња 15mm/18mm/20mm/25мм/30мм DIY занает фитинзи
zoom_in

WBNWLS 100pcs/многу темна боја на дрво за шиење облека копчиња 15mm/18mm/20mm/25мм/30мм DIY занает фитинзи

DEN 204.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Главната Вовед @Големина : однесуваат на сликата означена. Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи) @слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Големина:
as marked
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
ZOTFEL
Техника:
Сликарство
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
WBNWLS

Најдобри понуди..