• Намалена цена
  • Неодамнешно
75x100cm Увезени Јапонски стил Метален Жакард Brocade Ткаенина,3D жакард предиво обоена ткаенина forWomen Грб Фустан, Здолниште
zoom_in

75x100cm Увезени Јапонски стил Метален Жакард Brocade Ткаенина,3D жакард предиво обоена ткаенина forWomen Грб

DEN 418.00 522.24

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговски
Име на производ : двор-обоена ткаенина
Материјал : памук、металик, ( Густи, газирани )
Дизајн : како на сликата прикажани
Големина : 7 5cm*100cm
(се намали со рака, грешка од ±2 cm)
Пакет Содржина : Како вашиот изберете, ве Молиме да ни кажете боја на ткаенина
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.
Како да се намали ткаенини :
Ако купувате 1 парче 75*100cm, ќе се намали еден метар Ако купувате 2 парчиња 7 5*200cm , ние ги намали два метри Доколку купите 3 парчиња 7 5*300cm , ќе се намали три метри..
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) се намали од страна, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.
3) кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
4) кога вкупната количина е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail.
5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми цел или да го откажете цел.
6) Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш.

Бренд Име:
HLQON
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Ширина:
75cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Жакард
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Металик / Памук
Nonwoven Техника:
Печатени
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Употреба:
облека,постелнина, завеси, троседот, перница, перница,Дома декорација
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Модел:
ткаенини-118

Најдобри понуди..