• Намалена цена
  • Неодамнешно
20Yards Чипка Намали Комбинација Памук, Чипка Лента за Шиење Облека Ткаенини Хеклани Мотив Додатоци DIY Занает
zoom_in

20Yards Чипка Намали Комбинација Памук, Чипка Лента за Шиење Облека Ткаенини Хеклани Мотив Додатоци DIY Занает

DEN 638.00 671.52

Количина на стоки
check Тековен


Функција : Чипка Намали .
Големина : 1.8 cm .
Количина : 20 Yards.
Потекло : произведено во Кина .
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, tha nks.

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
1.8cm
Бренд Име:
AIWUJIA
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
YY86
Ткаенина Тип:
Полиестер

Најдобри понуди..