• Неодамнешно
ZIEENE Мешани 200PCs 14 Бои Обоена Деца Дрвени Клипови 35x10mm рачно изработени Занаетчиски Шиење Scrapbooking За DIY Дрво Облека Штипки
zoom_in

ZIEENE Мешани 200PCs 14 Бои Обоена Деца Дрвени Клипови 35x10mm рачно изработени Занаетчиски Шиење Scrapbooking

DEN 810.72

Количина на стоки
check Тековен

Информации За Објектот
*Conditon : 100% Нов Висок Квалитет
*Материјал : Дрвени
*Стил : Обоена Бонбони Бои Клипови
*Дел БР. : MT104
*Отворање Големина : 18 mm
*Боја : 7 Бои
*Димензии : Должина : 35 mm Ширина : 10 mm Дебелина : 9 mm
*Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
*Количина : ќе добиете 200 парчиња од овој објект во листата цена
*Имајте на ум : Тие може да бидат залепени и пораби, одговара накит, чевли, облека, кеси, свадба/партија/фестивал повод и scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски.

Број На Модел На:
MT104
Бренд Име:
zieene
Тип На Производ:
Други
MOQ:
200 компјутери
боја:
14 бои
Материјал:
Дрвени
Стил:
Обоена Клипови
Должина:
35 mm
Ширина:
10 mm
Отворање Големина:
18 мм

Најдобри понуди..