• Намалена цена
  • Неодамнешно
Злато дното розова срце облик ААА Кристално Стакло рамен грб да се шие на ноктот лабава rhinbestones ,diy/прибор за Облека SWHJ09
zoom_in

Злато дното розова срце облик ААА Кристално Стакло рамен грб да се шие на ноктот лабава rhinbestones ,diy/прибор

DEN 178.00 268.80

Количина на стоки
check Тековен


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
пинк срце облик злато база да се Шие на rhinestones
Големина : 12mm 14mm 16mm 18mm
Употреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло, на дното на златниот позлатен, со ноктот поддршка
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
златна дното Повеќе Боја Купи Линк
Сребро дното Повеќе Боја Купи Линк

боја:
12mm 20pcs, 14mm 20pcs, 16mm 20pcs, 18mm 20pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Срцето
Број На Модел На:
SWHJ09
Големина:
12mm 14mm 16mm 18mm
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
База на боја:
Golden
Пакување количина:
20pcs/торба
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Облечи Чевли Торби за Облека DIY Декорација

Најдобри понуди..