• Неодамнешно
100PCS Бонбони се Зголеми flatback Смола Cabochons Бележник Занает 6mm DIY копчиња телефон оркестарот Headwear додатоци CP1482
zoom_in

100PCS Бонбони се Зголеми flatback Смола Cabochons Бележник Занает 6mm DIY копчиња телефон оркестарот Headwear

DEN 90.72

Количина на стоки
check Тековен


100 PCS Бонбони се Зголеми flatback Смола Cabochons Бележник Занает 6mm DIY копчиња телефон оркестарот Headwear додатоци CP1482
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 6mm
Дупка Големина : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Имајте на ум.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $4,доколку помалку од $4,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички,навремени банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни
искуство во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации
или отворен спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
бисер
Број На Модел На:
CP1482
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски,Магнетни
Обликот:
Круг
Бренд Име:
Beeroom
Декорација:
Никој
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
цвет-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
боја:
мешани
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..