• Неодамнешно
Сатенски Ткаенина Задебелување Обичен Свила Sateen Ткаенина Ткаенина, Сцена, Костим Фустан Cheongsam од страна на метар Широк 59 инчи
zoom_in

Сатенски Ткаенина Задебелување Обичен Свила Sateen Ткаенина Ткаенина, Сцена, Костим Фустан Cheongsam од страна

DEN 475.20

Количина на стоки
check Тековен

метар метар дворот метар метар метар метар метар Материјал : дебелина, сатен Карактеристики : шарени, се чувствуваат е мазна, да носат или да издржи валкани, не исчезнат, коефициент на топлинска спроводливост platoon е влажно Употреба : Кинески фустан танц костим Димензии : Ширина apx 150cm Должина : Купи повеќе нема да се намали!! Купи 1 единица ќе добие 1 метар во должина * 1.5 метар во ширина Купувате 2 единици ќе добиете 2 метри во должина * 1.5 метри во ширина Купи 3 единици ќе добиете 3 метри во должина * 1.5 метри во ширина Купи 4 единици ќе добиете 4 метри во должина * 1.5 метри во ширина итн

Техника:
Ткаени
Функција:
Влага-Абсорбента
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Сатенски ткаенина
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
150cm
Материјал:
Хемиски влакна
Стил:
Цврста
Карактеристики:
шарени, се чувствуваат е мазна, да носат или да издржи валкани, не исчезнат, therma
Употреба:
Кинески фустан , танц костими итн

Најдобри понуди..