• Намалена цена
  • Неодамнешно
3pair 19x19cm Железо На Кран Везови Печ Птица Везени Applique Закрпи За Облека, Облека Parches Bordados Ropa AC0922
zoom_in

3pair 19x19cm Железо На Кран Везови Печ Птица Везени Applique Закрпи За Облека, Облека Parches Bordados Ropa

DEN 576.00 945.12

Количина на стоки
check Тековен

Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок. Ние работиме 5 дена во неделата (Забелешка : Купувачи кои користат бесплатен е-мејл како AOL, Yahoo, одговорот е-мејл може да падне во вашиот несакана пошта кутија.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Повеќето пораки да се одговори во рок од 24 деловни часа. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост). Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail .
3pair/многу 19x19cm Железо На Кран Везови Печ Везени Птици Applique Закрпи За Облека Parches Bordados Ropa Налепница За Шиење Облека Додатоци DIY Материјали AC0922
Тип На Производ : Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Материјали, Шиење Додатоци, Материјали За Шиење
Функција : Еко-Пријателски, се Шие на,
Техника : Везени,Везови
Модел : Птици, Animail, Кран
Големина : 19x19 cm /Десно или Лево
Предмет : Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .

Бренд Име:
JUBRAY
Големина:
19x19cm/Right, 19x19cm/Left
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
Еко-пријателски,рачно изработени
Број На Модел На:
AC0922
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Објект:
Печ, Чипка Applique, Мотив,Шиење Прибор, Прибор За Шиење
Функција:
Еко-Пријателски, се Шие на, Везени
Шема:
Птици, Птици, Животни,Кран
Опсегот:
Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За Шиење
Големина:
19x19cm/Right or Left
Секој Оглас Вклучува:
3pairs

Најдобри понуди..