• Неодамнешно
200PCS 6*4*3ММ метал злато ОТВОРОТ копчето за шиење облека додаток копчиња претходно биле вклучени МИ-029
zoom_in

200PCS 6*4*3ММ метал злато ОТВОРОТ копчето за шиење облека додаток копчиња претходно биле вклучени МИ-029

DEN 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Штом ќе ја плати за производ(и), ние ќе ја испрати својата парцела во рок од 24 часа.
Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од приемот на производот(ите),Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за вас како е можно поскоро;ќе испрати нов производ(и) или враќање на сите на пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 90 дена. Ако ви треба од нив да биде транспортирана со express mail превозот(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас. Ако ви се исполнат на секој проблем за бизнис, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Метал Тип:
Цинк Легура
Големина:
3MM
Функција:
AS
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AS
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..