• Неодамнешно
1.5 cm печатени црна цреша полиестер лента лента трговија на големо DIY лак вратоврска облека, додатоци свадба
zoom_in

1.5 cm печатени црна цреша полиестер лента лента трговија на големо DIY лак вратоврска облека, додатоци свадба

DEN 624.96

Количина на стоки
check Тековен


боја:
види шема, видете табела
Техника:
Печатени
Функција:
Висока Издржливост
Употреба:
Облека
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Webbing
Ставка опис:
Лента
Опсегот:
Облека, облека, дом на текстил, индустриски
Член Број:
Печатење полиестер

Најдобри понуди..