• Намалена цена
  • Неодамнешно
10000 Цејлон Топла Розова Стакло Семе Мониста 1.5 mm (12/0) + Складирање Кутија
zoom_in

10000 Цејлон Топла Розова Стакло Семе Мониста 1.5 mm (12/0) + Складирање Кутија

DEN 198.00 225.12

Количина на стоки
check Тековен


10000 Цејлон Топла Розова Стакло Семе Мониста 1.5 mm (12/0) + Складирање Кутија
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : SB12-6
КОЛИЧИНА за овој оглас : 10000 компјутери (околу 55-60gram)
Состојба : Нова
Боја : Топло Розова Боја
Големина : прибл. Прибл : 1.8 mm-2.0 mm во diametr x 1.2-1.5 mmin висина Дупка големина : 0.5 mm
Материјал : стакло
Прибл. Должина на 15 монистра Поставени во raw : 16mm-17mm
Оваа ставка вклучува Семе Мониста и Складирање Пластична Кутија.
Кутија Големина е 70mm X50mm X30mm
Прибл. Должина на 15 монистра Поставени во raw : 16mm-17mm

Техника:
Полиран
Материјал:
Стакло
Тип На Производ:
Монистра

Најдобри понуди..