• Намалена цена
  • Неодамнешно
1Yard Diamante Средување на Кристал Strass Синџир DIY Декоративни Кристал Скратува да се Шие На Занает Шиење Rhinestones Appliques
zoom_in

1Yard Diamante Средување на Кристал Strass Синџир DIY Декоративни Кристал Скратува да се Шие На Занает Шиење

DEN 970.00 1128.00

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Име : кристал уреденост.
Материјал : кристал/месинг.
Количина : 1yard.
Како различни причини,вистински објектот можеби е различна од слики,ако се грижите за неа,ве молиме да ги преиспитаме потоа цел,ви благодарам.
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија" "во мојата продавница, ви благодариме.

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
ML27
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
AIWUJIA
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
DIY
Големина:
Regular size

Најдобри понуди..