• Намалена цена
  • Неодамнешно
25cmx7Meter жолта rhombus снег цвет webbing DIY костим Национален правец на везови Полиестер Ткаени Жакард Лента
zoom_in

25cmx7Meter жолта rhombus снег цвет webbing DIY костим Национален правец на везови Полиестер Ткаени Жакард

DEN 501.00 527.52

Количина на стоки
check Тековен

98 /многу
дворови / многу
Zakka рачно изработени модни додатоци DIY чипка лента полиестер ткаени Жакард Лента со Етнички Везови Лента 5cm сина 22yards/многу US$ 36.94 /многу
дворови / многу
Zakka рачно изработени модни додатоци DIY чипка лента полиестер ткаени Жакард Лента со Етнички Везови Лента 4cm 22yards/многу цвет US$ 29.94 /многу
дворови / многу
ZAKKA модни додатоци DIY рачно изработени везови чипка етничко ткиво полиестер жакард лента 1. Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, пена и жолта лента, за да заврши на предмети внимателно. ние веруваме добра комуникација ќе се постигне добар резултат.3 см 10yards / многу Ретро US$ 12. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
[Примена] подарок пакување, облека, рачно изработени DIY, текстил декорација, куче јаки и така натаму. Предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.95 /многу
дворови / многу
.

Тип На Производ:
Панделки
Шема:
Геометриски
Ширина:
2
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Жакард
Број На Модел На:
ткаени лента
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди..