• Неодамнешно
Слободен брод памук зелена зголеми за печатење и проверете ткаенина AB стил за облекување цена за 1/2 двор
zoom_in

Слободен брод памук зелена зголеми за печатење и проверете ткаенина AB стил за облекување цена за 1/2

DEN 235.20

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : 100% памук
Широк : 160cm
Употреба : за фустан ,меки се чувствувам
цена за 1/2 двор,испорака такси се вклучени,повеќе ќе се одвива континуирано
Тежина : 180gsm
Пратката преку e-пакет или Кина пост воздух пошта,ќе биде deliveried во рок од 15 дена околу.
Повеќе дворови ќе биде изборот на курирската служба DHL,Fedex,итн.
Порака добредојдена за кориснички метри.

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
43
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди..