• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен превозот 50pcst се Зголеми обоена Pheasant Пердуви 50-55cm 20-22 инчи Pheasant опашка пердуви
zoom_in

Бесплатен превозот 50pcst се Зголеми обоена Pheasant Пердуви 50-55cm 20-22 инчи Pheasant опашка пердуви

DEN 1842.00 2303.04

Количина на стоки
check Тековен


Детали За Производот
Име на производ : Pheasant опашка пердув
Lenght : 50-55cm(20-22")
Боја : купувачот го избере(брегот на слоновата/тиркизна/кралска сина/црна/црвена/жолта/портокал/розова/fuschia/виолетова)
Пакет : OPP вреќа/Меур лист/Картон
Сите ние имаме големина и многу бои за оваа pheasant пердув.Ако имате специјално барање,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ако ви треба пердув итна,ве молиме оставете meassage кога ќе го поставите цел.ние ќе го испрати на пердув на првата откако се вративме на плаќање.
Превозот :
-Кина пост mail Бесплатен превозот за избрани земји.Ако не сте во одберете земји.Ве молиме контактирајте со нас за превозот надомест.
-Кина пост достава на пошта ден не е стабилна.тоа е нормално трае околу 25-50(освен Русија,Бразил) дена за shippng .Но, понекогаш тоа ќе го одложи 10~15days од некои други причини.Ако не можете да најдете на следење на информации и не се парцела.Ве молиме контактирајте со нас пред да го отвори спорот.tks
-Следење Бр. ќе им понуди откако пратката е транспортирана .
Гаранција :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 дена за гаранција.
Ве молиме имајте на ум : тоа не се вклучуваат предмети кои е штета по употребата.
Враќање Чекори :
-.Контакт со нас Преку Aliexpress meassage
-.Обезбеди детали за проблемот што го имаат
-.Ни нудат враќање следниве информации
-Испраќање на објект како што е договорено размена или наплата.
Сите се врати превозот бесплатно се одговорност на купувачот освен производи се оштетени или доби погрешна предмети.
Повратни информации :
-Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да не остави негативни повратни информации, без да бара помош.Ви благодарам многу.

Шема:
Обоена
Материјал:
Pheasant Пердув
Бренд Име:
YY-tesco
Број На Модел На:
A21121000

Најдобри понуди..