• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен превозот трговија на големо со висок квалитет природни 10 јарди Ној пердуви Лента декоративни 3-4 инчен / 8-10 см Ширина
zoom_in

Бесплатен превозот трговија на големо со висок квалитет природни 10 јарди Ној пердуви Лента декоративни 3-4

DEN 1242.00 1496.64

Количина на стоки
check Тековен


olor : Види на сликата (изборен)
Материјал : Ној пердув лента
услови : Нови боење
Количина : 10meters пакет
Пердув : 3-4 инчен (8-10 cm)
конверзија : 1inch = 2.54 см или 1inch = 25.4 mm
2.Вистинска боја можеби има .малку разлика од сликата покажа, бидејќи на екранот на компјутерот,на светлото и на камерата и пердув боење tme,се надевам, ќе може да ги разбере!
Ние ќе се обезбеди најдобар квалитет на производи за гостите, само да гледаат напред кон следната можност за соработка Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Враќање Опис Ние сме среќни за размена на позитивни повратните информации. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. It won 't ви помогнат да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, Ако имате било какви прашања или сомнеж, ве молам да ме контактира или оставете порака за да ни каже, нашата стручна поддршка на корисниците да ви помогне да ги реши сите проблеми . Причини да конкурираат од мојата продавница 1. Ние сме многу флексибилен и да се разбере потребата да се грижат за нашите клиенти 2. секој клиентите ќе се добие најдобра услуга од нас во секое време. 3. ако објектот не е исто како и ние продаваме, 100% ветување со 100% наплата за вас

Број На Модел На:
A2110
Шема:
Обоена
Бренд Име:
YY-tesco
Материјал:
ној пердув

Најдобри понуди..