• Неодамнешно
Јасно облека етикета TPU облека етикета за базен долна облека
zoom_in

Јасно облека етикета TPU облека етикета за базен долна облека

DEN 7440.00

Количина на стоки
check Тековен


Оваа етикета е за другите наши купувачи, не е за продажба, само за вашиот квалитет и стил референца.
За повеќе етикета слики, посетете ја нашата компанија веб-страница : www.clothinglabels.cn/category/heat-transfer-labels
- Објектот : слушнете трансфер на етикетата.
- Материјал : пластични, висок квалитет.
Големина на : 5x3cm
- Тежина : 0.1 g
- Боја : clear background со црни букви.
- Техника : намалување на парче
Јасно облека етикета TPU облека етикета за базен долна облека

Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Печатени
Бренд Име:
Pinli
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
k001698
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Функција:
Еко-Пријателски,Перат

Најдобри понуди..