• Намалена цена
  • Неодамнешно
Misaya 1pc 3D Цвет Опашот на Опашката Злато Чипка Деколте Ткаенина,Прирачник Јака Свадба Декорација Чипка Ткаенини за Шиење Јака Занаети
zoom_in

Misaya 1pc 3D Цвет Опашот на Опашката Злато Чипка Деколте Ткаенина,Прирачник Јака Свадба Декорација Чипка Ткаенини

DEN 84.00 92.64

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!
Misaya 1pc 3 D Цвет Опашот на Опашката Злато Чипка Деколте Ткаенина,Прирачник Јака Свадба Декорација Чипка Ткаенини за Шиење Јака Занаети
Производ вовед :
1). Материјал : 100% полиестер
2). Пакетот вклучува : 1pcs /пакет
3). боја : Златна
4)Големина : 30.5cm X29cm

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
LS0021
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Бренд Име:
Misaya
Ширина:
30.5cmX29cm
Материјал:
100% Полиестер
боја:
Злато

Најдобри понуди..