• Намалена цена
  • Неодамнешно
2000 Стакло Цевка Bugle Семе Мониста 2X7mm Мека Зелена Сребро-Наредени + Складирање Кутија
zoom_in

2000 Стакло Цевка Bugle Семе Мониста 2X7mm Мека Зелена Сребро-Наредени + Складирање Кутија

DEN 198.00 225.12

Количина на стоки
check Тековен


2000 Стакло Цевка Bugle Семе Мониста 2 X7mm Мека Зелена Сребро-Наредени + Складирање Кутија
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : SB09-10
КОЛИЧИНА за овој оглас : 2000 компјутери (околу 72-75gram)
Состојба : Нова
Боја : Мека Зелена
Големина : прибл. Прибл : 2.00 во diametr x 6.50-7.00 mm во висина Дупка големина : 0.5 mm
Материјал : стакло
Прибл. Должина на 5 монистра Поставени во raw : 34mm-35mm
Оваа ставка вклучува Семе Мониста и Складирање Пластична Кутија.
Кутија Големина е 70mm X50mm X30mm
Прибл. Должина на 5 монистра Поставени во raw : 34mm-35mm

Техника:
Полиран
Материјал:
Стакло
Тип На Производ:
Монистра

Најдобри понуди..