• Намалена цена
  • Неодамнешно
3/8 Бесплатен превозот ананас печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ 9mm S462
zoom_in

3/8 Бесплатен превозот ананас печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на

DEN 403.00 619.20

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодариме!
Забелешка
1.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
ние ќе рефундирање на приемот.
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 3-6 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас .Ви благодариме!.Светски најпознатите изложба-Кантонот фер задржете тука секоја година. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет
услуги во надеж дека долгорочна соработка.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела.

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DHK
Број На Модел На:
s462
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
3/8
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Најдобри понуди..