• Намалена цена
  • Неодамнешно
Злато Нежен Сирена Море-слугинката Опашка Риба Студ Обетки За Жени Мажи Љубители Најдобар Подарок, Романтична Љубов Накит за Денот на Вљубените Подароци
zoom_in

Злато Нежен Сирена Море-слугинката Опашка Риба Студ Обетки За Жени Мажи Љубители Најдобар Подарок, Романтична

DEN 24.00 47.52

Количина на стоки
check Тековен


ТОЧКА ИМЕ
Злато Нежен Сирена Море-слугинката Опашка Риба Студ Обетки За Жени Мажи Љубители Најдобар Подарок, Романтична Љубов Накит за Денот на Вљубените Подароци
Материјал : 925 Sterling Silver
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Метална боја:
Злато Позлатен, Сребро Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Чендлер
Број На Модел На:
Студ Earring-044
is_customized:
Yes
Стил:
Симпатична /убави/Мода
Материјал:
Бакар/Кубни Циркони
боја:
Сребрена/злато
Модел /Форма:
Сирена Море-слугинката Опашка Риба
925 фунта сребрен накит:
Инсекти Кристал Bijoux
Функција:
Accessaries/Подарок
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
1 buc
Пол:
Жените/Жена/Девојка/Дама
Повод:
Свадба/Партија/Годишнината/Ангажман

Најдобри понуди..