• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 нови пристигнување висок квалитет на модата bowknot бисер кристал 925 sterling silver дами ' drop обетки накит за подарок трговија на големо
zoom_in

2017 нови пристигнување висок квалитет на модата bowknot бисер кристал 925 sterling silver дами ' drop обетки

DEN 251.00 302.40

Количина на стоки
check Тековен

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.
Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.
Нашата големо продавница во Yiwu
Превозот :
1.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.
Повратни информации :
1.
Политика На Враќање :
1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.Нормално,тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 3-10 дена од Express.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
9564
Обликотшема:
bowknot
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди..