• Неодамнешно
CHENGXUN Прекрасна Маче Мачка Шупливи Од Животинско Пост Студ Обетки за Жените 925 Фунта Сребрен Накит
zoom_in

CHENGXUN Прекрасна Маче Мачка Шупливи Од Животинско Пост Студ Обетки за Жените 925 Фунта Сребрен Накит

DEN 124.32

Количина на стоки
check Тековен


Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
hyff
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CHENGXUN
Метали Тип:
925 Sterling silver
боја:
сребрена и црна
Количина:
едно парче
Метали Тип:
925 Sterling silver
Тип На Објект:
Студ Обетки
студ обетки сет:
Убави Обетки
никел&доведе:
слободни
позлата:
925 сребрен
Повод:
Партија, Неврзан
Пакет:
OPP вреќа
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди..