• Намалена цена
  • Неодамнешно
VIVILADY Мода Прекрасна Двојно Двострано Имитација Бисер Кристал Кристал Студ Обетки Feminino Девојка Bijoux Perlas Brincos Aretes
zoom_in

VIVILADY Мода Прекрасна Двојно Двострано Имитација Бисер Кристал Кристал Студ Обетки Feminino Девојка Bijoux

DEN 58.00 96.00

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : имитација бисер, злато позлатен

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
VIVILADY
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ME437

Најдобри понуди..