• Намалена цена
  • Неодамнешно
24pairs/Set Симпатична Измешани Стилови Шарени Пластични Мали Студ Обетки за Жени, Девојки Мода Накит
zoom_in

24pairs/Set Симпатична Измешани Стилови Шарени Пластични Мали Студ Обетки за Жени, Девојки Мода Накит

DEN 84.00 165.60

Количина на стоки
check Тековен


Услови за Продажба
Контактирајте Со Нас
1.5, 9 и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-
21mm, ние може да ви испрати релативно поголеми димензии, како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20. П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена, што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време, pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш, Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување. Некаде за царинска или временска прогноза
проблем ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3.ние секогаш сме тука!
3.
Ако вашата вкупна вредност е над $150, ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат. Во овој случај, pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен, ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас.Вашето задоволство, нашите извршување.
Превозот
1. Ние само може да ви испрати слични стилови.
Опис
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Пластика
Боја : Шарени
Големина : Кутија 6. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
5. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. П : ми се примени на објект во скршени, што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени, иако ние спакувани добро, тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Pinksee
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
JEJ0089/hu
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Пластични
клучен збор :
Трговија на големо
Објектот:
Студ Обетки
боја:
шарени
Состојба:
Висок квалитет
Стил:
Ретро/Слатка
Пол:
Жените Девојка Дама
Повод:
Партија/Датира/Подарок
дизајн:
цвет обетки
Материјал:
Пластични
Key1:
уво studs

Најдобри понуди..