• Намалена цена
  • Неодамнешно
LUOTEEMI Нови Домот Капка Обетки Благородни Жени Свадба Додатоци Јасно CZ со Природен Бисер Dangle Brincos Најдобри Љубов Подарок
zoom_in

LUOTEEMI Нови Домот Капка Обетки Благородни Жени Свадба Додатоци Јасно CZ со Природен Бисер Dangle Brincos

DEN 294.00 490.08

Количина на стоки
check Тековен


Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUOTEEMI
Број На Модел На:
E-2016121605/10E08
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
бело злато позлатен
Големина:
10mm*30mm
Тежина:
4.96g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..