• Неодамнешно
Игла Студ Обетки Со Циркони Обетки Циркон Претерани Студ Обетки
zoom_in

Игла Студ Обетки Со Циркони Обетки Циркон Претерани Студ Обетки

DEN 264.00

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : животната средина бакарни легури. Висок квалитет на цирконот Производ површина : без никел Platinum Electroplating шампањ злато позлата (анти-алергиски, анти-оксидација) Производ големина : 20mm * 28.8 mm

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PINFIRST
Број На Модел На:
Цирконот Обетки-73
Пол:
Жените
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Тел Бр.:
86-579-81571256
мобилен телефон:
86-0-15857910599
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
случаен
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди..