• Намалена цена
  • Неодамнешно
Три Бои од не ' Рѓосувачки Челик, Титаниум Златни Крилја Жените Кристал Обрачот Обетки за Свадба
zoom_in

Три Бои од не ' Рѓосувачки Челик, Титаниум Златни Крилја Жените Кристал Обрачот Обетки за Свадба

DEN 218.00 273.12

Количина на стоки
check Тековен


Моден Накит 18 K Злато Позлатен од не ' Рѓосувачки Челик, Титаниум Златни Крилја Жените Обрачот Обетки
MOQ 1pair Големина Должина : Ширина 30мм : 8mm Тежина 11.9 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
VQYSKO
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
EU1120
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина (Должина * Ширина):
60*29mm
плаќање:
Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Пакет:
1pair во мали oppbag,50pair во голема oppbag
Тежина:
8.2g

Најдобри понуди..