• Намалена цена
  • Неодамнешно
новите природни бела вода капка спелеолошки шупливи шема школка сјај црна кристал монистра конектор шарм dangle earring за жени
zoom_in

новите природни бела вода капка спелеолошки шупливи шема школка сјај црна кристал монистра конектор шарм dangle

DEN 573.00 609.60

Количина на стоки
check Тековен


- dangle earring за womem
-школка, кристал, brooze легура (на задната страна од студ)
-тоа е на задната страна и на предната страна на earring во првиот пик
- 2.5*3.5 см за вода откажат од дел, 5 cm во вкупниот


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
m1220
боја:
природните бела
Тип:
dangle студ earring
компанијата информации :
Kejialai Co.,Ltd
Материјал:
природни школка, кристал
Техника:
спелеолошки
детали:
студ earring

Најдобри понуди..