• Намалена цена
  • Неодамнешно
YAN МЕИ Кубни Циркон Студ Обетки За Жените Свадба Додатоци Трендовски Растенијата Бело Злато Corlor Накит GLE6113Y
zoom_in

YAN МЕИ Кубни Циркон Студ Обетки За Жените Свадба Додатоци Трендовски Растенијата Бело Злато Corlor Накит GLE6113Y

DEN 402.00 565.92

Количина на стоки
check Тековен


YAN МЕИ Кубни Циркон Студ Обетки За Жените Свадба Додатоци Трендовски Растенијата Бело Злато Corlor Накит GLE6113 Y
YAN МЕИ Кубни Циркон Студ Обетки За Жените Свадба Додатоци Трендовски Растенијата Бело Злато Corlor Накит GLE6113 Y
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
YAN МЕИ
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
GLE6113Y
earring големина:
98*12mm
Earring тежина:
11.75 g/парови
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Парична казна или Моден:
Моден
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
сребро позлатен
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Метали Тип:
Бело Злато

Најдобри понуди..