• Намалена цена
  • Неодамнешно
LZX Луксузни Неусогласеност Уво Ткаенината Earring Marquise CZ Кристал Најубав Цвет Студ Обетки За Жени на Модата Партија Накит за Подарок
zoom_in

LZX Луксузни Неусогласеност Уво Ткаенината Earring Marquise CZ Кристал Најубав Цвет Студ Обетки За Жени на

DEN 408.00 480.00

Количина на стоки
check Тековен

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 8g Големина : големиот : 55*23mm, мали : 15*15mm Позлатен : Бело Злато Позлатен Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2830-62
Бренд Име:
LZX
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони

Најдобри понуди..