• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топло и светло зелена пурпурни црвена, виолетова и сина, розова и сина, розова боја на жените роденден обетки со убава earri
zoom_in

Топло и светло зелена пурпурни црвена, виолетова и сина, розова и сина, розова боја на жените роденден обетки

DEN 36.00 47.52

Количина на стоки
check Тековен


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
ENZE
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
XSJE-979
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Други
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди..