• Намалена цена
  • Неодамнешно
ES073 Нов стил Европа & Америка Популарен Благородна Накит Гроздобер Виолетова Вода Капка Tassel Обетки (црна) Бесплатен превозот
zoom_in

ES073 Нов стил Европа & Америка Популарен Благородна Накит Гроздобер Виолетова Вода Капка Tassel Обетки (црна)

DEN 44.00 60.00

Количина на стоки
check Тековен

Потоа ние ќе се врати надминува износот на вашата сметка, така што можете да ги користите со вашиот следната цел. Во овој случај нашите вообичаени решенија се како што е подолу :
1) Ако недостасува предмети се само една или две парчиња, а износот е навистина мал, ние ќе ја испорача вашата предмети, како и. Ако постојат некои проблеми со вашата нарачка, или со нашиот процес на, ве молиме слободно да ни каже.
2) Понуди релевантни информации, како што е ред нема.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Тогаш ние ќе
1) Барање за избраната боја или стил на пазарот на приоритет. Цел ќе дојде за да бидат ефективни кога ќе ни даде конечна потврда во вашиот одговор на нашите прашај-потврди email за вас по ред е слушнавме во нашиот веб-сајт.
2) Ако постојат голем број на недостаток на објекти (во зависност од вашата цел износ), ние ќе го запре испораката привремено, и ве известиме преку електронска пошта или телефонски повици за недостаток на објекти. Повеќето од објектот слики прикажани на нашата веб-страница е да се преземат со природна светлина, па и тие се во близина на вистински елементи,' изглед. Потоа ќе одлучи дали нека ни испрати парцела без недостаток објекти, или да избере некои други објекти на тоа место. Бидејќи имаме стотици илјади предмети, да ги управување, и во секојдневниот постојат десетици наредби да се соберат, тоа е неизбежно дека некои предмети ќе биде надвор од акциите.
3) Понуди фотографиите од скршени предмети преку електронска пошта
Горенаведените услови се погодни само за акции предмети на нашата компанија. Постапка забелешки :
1) ве Молиме да не информирате на ситуацијата што е можно поскоро, подобро во рок од три работни дена од времето ќе добиете предмети. Како искусен онлајн цел компанија, ние ви ветуваме дека ќе дадеме соодветна пакети за сите објекти и површини според превозот методи на барање. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.

Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ES073
Стил:
Тренди
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
flowery оган

Најдобри понуди..