• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба Сребро Мики Форма Капка Обетки Со ААА Циркон Мода Накит За Прекрасна Жена Роденденски Подарок Brincos Добар Квалитет
zoom_in

Топла Продажба Сребро Мики Форма Капка Обетки Со ААА Циркон Мода Накит За Прекрасна Жена Роденденски Подарок

DEN 98.00 140.16

Количина на стоки
check Тековен


Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен Кристал Тип : циркон Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANGELTEARS
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
AE351
Материјал:
Кубен Циркони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
1.5*2.8 cm

Најдобри понуди..