• Намалена цена
  • Неодамнешно
ThreeGraces Прекрасни CZ Камен Мода Накит, Отворајќи Поставување Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Голем Студ Обетки За Жените Подарок ER307
zoom_in

ThreeGraces Прекрасни CZ Камен Мода Накит, Отворајќи Поставување Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Голем

DEN 257.00 347.04

Количина на стоки
check Тековен


100% Сосема Нов Стил : Голем Студ Обетки Главниот Камен Материјал : CZ Имитира Дијамант
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Обетки Големина : 1.5 cm
Three Graces Прекрасни CZ Камен Мода Накит, Отворајќи Поставување Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Голем Студ Обетки За Жените Подарок ER307

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ER307
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Луксузна Кубни Накит, Циркони
Метална боја:
Сребрена Боја, Црна Platinum Боја, Се Зголеми Златна Боја
Тип:
Роуз Златна Боја Обетки
Главниот Камен Боја:
Белата Боја Топаз
Earring Тип:
Голем Студ Обетки За Жени
Функција:
Танц партија / Свадба партија / Ангажирање / Вечер Партија
Подарок за:
Девојка / Сопруга /Ќерка /Божиќ/ Нова Година/
earring големина:
1.5 cm
дизајн:
Американски, Руски,Европската
Обликот:
круг обетки

Најдобри понуди..