• Намалена цена
  • Неодамнешно
Природни 2*7mm црвени корални монистра dangle обетки за жени со висок квалитет рачно изработени партија матурска подароци diy eardrop накит B3243
zoom_in

Природни 2*7mm црвени корални монистра dangle обетки за жени со висок квалитет рачно изработени партија матурска

DEN 183.00 244.32

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Корални
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B3243
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди..