• Намалена цена
  • Неодамнешно
2018 нови пристигнување круг turq камен обетки Бохемски геометрија Издлаби модели или дизајни на дограма обетки за девојки и жени
zoom_in

2018 нови пристигнување круг turq камен обетки Бохемски геометрија Издлаби модели или дизајни на дограма обетки

DEN 71.00 74.88

Количина на стоки
check Тековен


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EA105
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените

Најдобри понуди..