• Намалена цена
  • Неодамнешно
YINHED Врвен Квалитет Обетки 2 Карат Кубни Циркон Студ Earring за Жени 925 Фунта Сребро Обетки Накит за Подарок ZE058
zoom_in

YINHED Врвен Квалитет Обетки 2 Карат Кубни Циркон Студ Earring за Жени 925 Фунта Сребро Обетки Накит за

DEN 432.00 719.04

Количина на стоки
check Тековен


Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YINHED
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
DET07712G
Материјал:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Пакет:
Подарок кутија
превозот:
Бесплатен превозот
Тежина:
4g
is_customized:
Yes
Метал Печат:
s925
Големина:
0.8*1.3cm
Облечен Повод:
Свадба / Дневно / Партија / Подарок

Најдобри понуди..